free hit counter
Advertisement
Advertisement
Wormate.io Bedava Çevrimiçi Oyun
Wormate.io, arenadaki en uzun ve en güçlü solucan olmak için şeker yemeyle ilgili ücretsiz bir çok oyunculu çevrimiçi oyundur. Wormate.io, Agar.io ve Slither.io'ya benzeyen çok oyunculu bir arcade oyunudur. Burada, diğer solucanlarla dolu bir haritada dolaşmanız gerekiyor ve amacınız solucanların en büyüğü olmak. Bu durumda, mümkün olduğu kadar çok tatlı ve tatlı yemelisiniz.

About Wormate.io Bedava Çevrimiçi Oyun

Wormate.io, arenadaki en uzun ve en güçlü solucan olmak için şeker yemeyle ilgili ücretsiz bir çok oyunculu çevrimiçi oyundur.

Wormate.io, Agar.io ve Slither.io’ya benzeyen çok oyunculu bir arcade oyunudur. Burada, diÄŸer solucanlarla dolu bir haritada dolaÅŸmanız gerekiyor ve amacınız solucanların en büyüğü olmak. Bu durumda, mümkün olduÄŸu kadar çok tatlı ve tatlı yemelisiniz.

Ne kadar çok tatlı ve kek yerseniz solucanınız o kadar büyür. Ve solucanınız ne kadar büyükse, diğer solucanların sizinle karşılaşması için o kadar fazla olasılığınız olur, böylece onların kalıntılarını yiyebilir ve daha da büyüyebilirsiniz. Dezavantajı, kendi solucanınız da başka bir solucanla karşılaşabilir ve aynı kolaylıkla şekere dönüşebilir.

Wormate.io Nasıl Oynanır?

Wormate, herkesin öğrenebileceği kadar basit bir çevrimiçi oyundur. Yiyorsun, büyüyorsun ve hayatta kalıyorsun. Diğer oyunculara dikkat edin, özellikle büyüdüğünüzde, düşürdüğünüz tüm yiyecekleri yemek isteyeceklerdir. Büyük olmanın avantajı, daha küçük solucanları daire içine alarak yakalayabilmenizdir.

Kontroller :- Solucanınızı kontrol etmek için farenizi hareket ettirin ve hızlandırmak için tıklayın.

Advertisement