Futbol Grevi çevrimiçi oyun

Played 1691 times.

85% (12/14)
Description:
Moder futbol maçı oyuncusu, golü kazanmak için öngörülemeyen bir vuruş stili kullanır. Büyük futbolcu gol ve takım puanı alır.

Soccer strike penaltı vuruşu futbol süper lig, hayatınızda daha önce hiç oynamadığınız gerçekten eğlenceli futbol oyunlarıdır. Futbol vuruş oyunları 2021'de yüz yüze karşılaşmalar başladı. Tüm dünya futbol yıldızı oyuncusuna süper ligdeki ücretsiz penaltı vuruşu sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadan golü atması için meydan okuyun. Gerçek futbol grev ligi 2021'de kaleciden çok puan ve gol kurtarmak için sınırlı bir süre içinde kale hedefini vurmak için topa vurun. süper lig, gerçek futbol futbol oyunlarının yeni bir yoludur. Farklı stadyumlarda bir futbol vuruşu penaltı vuruşunun keyfini çıkarın ve benzersiz bir futbol vuruşu elde edin. Oynaması kolay ve penaltı vuruşu futbol vuruşundan zevk alması kolay bir futbol oyunları eğlenceli ligidir.

Instructions:
Talimatlar:-

Moder futbol oyunları maç oyuncusu, golü kazanmak için öngörülemeyen bir vuruş stili kullanır. Harika futbol yıldızı oyuncu golü alır ve takım skorunu yükseltir. Penaltı skorunda kahraman serbest vuruş kalecisi, skor maçı futbol oyunlarını durdurmak için çok çalışır, ancak bir deneyiminiz vardır.


Categories:

assassin

SIMILAR GAMES