Ateş Çocuk ve Su Kız 1 Orman Tapınağı

Played 797 times.

93% (14/15)
Description:
Ateş ve Su oyunu, bilgisayar ve telefon üzerinden 2 kişilik olarak oynanabilen oyunlar arasında yer alır.

Ateş Çocuk ve Su Kız 1 orman tapınağı, oyunculara birçok harika özellik ve avantaj sunan çok ilginç ve heyecan verici bir oyundur. Bu bir atari oyunudur ve oyuncular oyunu oynarken çok eğlenebilirler. Oyun iki karakterden oluşuyor ve oyuncuların aynı anda Ateş Çocuk ve Su Kız olmak üzere iki karakterle oynaması gerekiyor.

Her iki karakter de aynı anda engelleri aşmalı ve oyuncuların her iki karaktere de eşit derecede hakim olması gerekiyor. Oyun, oyunculara mükemmel grafikler sunuyor. Oyun ücretsiz olarak mevcuttur ve tarayıcıda mevcut olduğu için kullanıcıların bu oyunun keyfini çıkarması için herhangi bir indirme veya kurulum gerekmez, bu nedenle oyuncular oradan çevrimiçi olarak keyfini çıkarabilirler.

Oyun çok çekici ve nadir çünkü sadece birkaç oyun iki ana karakterden oluşuyor ve ayrıca oyunu iki karakterle oynamak oyuncular için çok eğlenceli. Hem ateş çocuğu hem de su kızı karakterleri cesurdur. Oyuncuların oyundaki trek'i tamamlamaları gerekiyor ve son trek, her iki karakteri de gizemli bir ormanın içinde yer alan eski antik tapınağa götürmek üzere.

Özellikler :-
1. Nadir bulunan bir arcade oyunudur.
2. Çeşitli seviyelerden oluşur
3.Eğlenmek için ok tuşlarını kullanın
4. İki ana karakter mevcuttur Ateş Çocuk ve Su Kız
5.Ä°ndirme gerekmez
6.Tarayıcıda mevcut
7. Yürüyüşü tamamlayın
8. Amaç tapınağa ulaşmaktır.

Instructions:
Nasıl oynanır:-

Fireboy ve Watergirl 1 orman tapınağının oynanışı çok basit ve ilginç. Oyuncuların daha sonra tamamlamaları için verilen tüm yürüyüşleri tamamlamaları ve her iki karakteri de aynı şekilde kontrol etmeleri gerekiyor. Yön tuşlarını kullanarak oyuncular oyunun keyfini çıkarabilirler. Oyuncular ayrıca Ateş Çocuk ve Su Kız arasında geçiş yapabilirler, böylece isterlerse karakterlerden herhangi birini değiştirerek tek başlarına da oynayabilirler.


Categories:

Adventure

SIMILAR GAMES