free hit counter
Advertisement
Advertisement
Bahçe Masalları çevrimiçi
Garden Tales güzel bir oyundur. Rengarenk meyveleri sıralayın ve mücevherli yapbozları çözerek cücelerin bahçesinde gezinin. Garden Tales güzel tasarlanmış bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Rengarenk meyveleri sıralayın ve mücevherli yapbozları çözerek cücelerin bahçesinde gezinin. Yol boyunca birçok hazinenin ve bonus öğenin kilidini açın.

About Bahçe Masalları çevrimiçi

Garden Tales güzel bir oyundur. Rengarenk meyveleri sıralayın ve mücevherli yapbozları çözerek cücelerin bahçesinde gezinin.

Garden Tales güzel tasarlanmış bir 3’lü eşleştirme oyunudur. Rengarenk meyveleri sıralayın ve mücevherli yapbozları çözerek cücelerin bahçesinde gezinin. Yol boyunca birçok hazinenin ve bonus öğenin kilidini açın.

Garden Tales’i nasıl oynuyorsunuz?
Bu mücevherli oyunda cücelerin güzel bahçe manzarasında bir yolculuğa çıkın. İki bitişik meyve parçasını takas yeri yaparak 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözün. Her takas, aynı türden üç veya daha fazlasının bir kombinasyonuyla sonuçlanmalıdır.

Instruction

Dört veya daha fazlasının kombinasyonları, özel bonus öğeler ve bombalarla sonuçlanacaktır. Etrafında parlayan halkalar olan meyve, tüm sırayı veya sütunu ortadan kaldıracaktır. Meyve sepetlerini ve hazine sandıklarını toplayın. Bahçelerin çiçek açmasını sağlamak için kiri ve buz parçalarını temizleyin.

Güzel bir bahçe haritasında ilerleyin ve yol boyunca dağılmış tüm bonus öğeleri ve güçlendiricileri toplayın. Her seviyede en fazla üç yıldız toplayabilirsiniz. Bu yıldızlar, yol boyunca ilerlerken karşılaştığınız hazine sandıklarını ve kapıları açmanıza izin verecek.

Advertisement