free hit counter
Advertisement
Advertisement
Ateş Çocuk ve Su Kız 1 Orman Tapınağı
Ateş ve Su oyunu, bilgisayar ve telefon üzerinden 2 kişilik olarak oynanabilen oyunlar arasında yer alır. Ateş Çocuk ve Su Kız 1 orman tapınağı, oyunculara birçok harika özellik ve avantaj sunan çok ilginç ve heyecan verici bir oyundur. Bu bir atari oyunudur ve oyuncular oyunu oynarken çok eğlenebilirler. Oyun iki karakterden oluşuyor ve oyuncuların aynı anda Ateş Çocuk ve Su Kız olmak üzere iki karakterle oynaması gerekiyor.

About Ateş Çocuk ve Su Kız 1 Orman Tapınağı

Ateş ve Su oyunu, bilgisayar ve telefon üzerinden 2 kişilik olarak oynanabilen oyunlar arasında yer alır.

Ateş Çocuk ve Su Kız 1 orman tapınağı, oyunculara birçok harika özellik ve avantaj sunan çok ilginç ve heyecan verici bir oyundur. Bu bir atari oyunudur ve oyuncular oyunu oynarken çok eğlenebilirler. Oyun iki karakterden oluşuyor ve oyuncuların aynı anda Ateş Çocuk ve Su Kız olmak üzere iki karakterle oynaması gerekiyor.

Her iki karakter de aynı anda engelleri aşmalı ve oyuncuların her iki karaktere de eşit derecede hakim olması gerekiyor. Oyun, oyunculara mükemmel grafikler sunuyor. Oyun ücretsiz olarak mevcuttur ve tarayıcıda mevcut olduğu için kullanıcıların bu oyunun keyfini çıkarması için herhangi bir indirme veya kurulum gerekmez, bu nedenle oyuncular oradan çevrimiçi olarak keyfini çıkarabilirler.

Oyun çok çekici ve nadir çünkü sadece birkaç oyun iki ana karakterden oluÅŸuyor ve ayrıca oyunu iki karakterle oynamak oyuncular için çok eÄŸlenceli. Hem ateÅŸ çocuÄŸu hem de su kızı karakterleri cesurdur. Oyuncuların oyundaki trek’i tamamlamaları gerekiyor ve son trek, her iki karakteri de gizemli bir ormanın içinde yer alan eski antik tapınaÄŸa götürmek üzere.

Özellikler :-

 • Nadir bulunan bir arcade oyunudur.
 • ÇeÅŸitli seviyelerden oluÅŸur
  3.Eğlenmek için ok tuşlarını kullanın
 • Ä°ki ana karakter mevcuttur AteÅŸ Çocuk ve Su Kız
  5.Ä°ndirme gerekmez
  6.Tarayıcıda mevcut
 • Yürüyüşü tamamlayın
 • Amaç tapınaÄŸa ulaÅŸmaktır.

Nasıl oynanır:-

Fireboy ve Watergirl 1 orman tapınağının oynanışı çok basit ve ilginç. Oyuncuların daha sonra tamamlamaları için verilen tüm yürüyüşleri tamamlamaları ve her iki karakteri de aynı şekilde kontrol etmeleri gerekiyor. Yön tuşlarını kullanarak oyuncular oyunun keyfini çıkarabilirler. Oyuncular ayrıca Ateş Çocuk ve Su Kız arasında geçiş yapabilirler, böylece isterlerse karakterlerden herhangi birini değiştirerek tek başlarına da oynayabilirler.

Advertisement