free hit counter
Advertisement
Advertisement
Mücevher Yağmacısı 4 çevrimiçi
Jewels Blitz 4, bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Seviyeden temizlemek için aynı taşlardan üç veya daha fazlasını eşleştirin. Jewels Blitz 4, onları patlatmak için üç veya daha fazla eşleşen taşı sıralamanız gereken bir bulmaca oyunudur. Doğru taşları toplamak ve seviye hedeflerini tamamlamak için yalnızca sınırlı sayıda hamleniz var. Yol boyunca size yardımcı olacak bombaların ve diğer güçlendiricilerin kilidini açın.

About Mücevher Yağmacısı 4 çevrimiçi

Jewels Blitz 4, bir 3’lü eşleştirme oyunudur. Seviyeden temizlemek için aynı taşlardan üç veya daha fazlasını eşleştirin.

Jewels Blitz 4, onları patlatmak için üç veya daha fazla eşleşen taşı sıralamanız gereken bir bulmaca oyunudur. Doğru taşları toplamak ve seviye hedeflerini tamamlamak için yalnızca sınırlı sayıda hamleniz var. Yol boyunca size yardımcı olacak bombaların ve diğer güçlendiricilerin kilidini açın.

Jewels Blitz 4’ü nasıl oynuyorsunuz?

Bu eşleştirme oyununda aynı taşlardan üç veya daha fazlasını sıralayarak tahtadaki taşları çıkarın. Taşları yer değiştirterek hareket ettirebilirsiniz. Bir mücevher seçin ve ikisini değiştirmek için bitişik bir yuvaya sürükleyin. Ancak, yalnızca bu hareket geçerli bir eşleşmeyle sonuçlanırsa taşları takas etmenize izin verilir.

Her seviyenin başında size seviye hedefi gösterilecek. Bu, tahtadan çıkarmanız ve toplamanız gereken değerli taşlardan ve/veya herhangi bir özel nesneden oluşur. Tur sırasında, panonun üst kısmında görüntülenen panel aracılığıyla sayım yapabilirsiniz. Burada hangi öğeleri toplamanız gerektiğini görebilirsiniz.

Kontroller :- Döşemeleri hareket ettirmek için farenin sol düğmesini sürükleyin.

Advertisement