free hit counter
Advertisement
Advertisement
Idle Arks: Yelken Aç ve İnşa Et
Oyun sürükleyici gündelik, boşta kalma ve hayatta kalma oyunudur. Sandığı inşa et, ekibini genişlet ve Okyanusta hayatta kal! Idle Arks: Sail and Build sürükleyici bir gündelik oyundur. Şimdi Noah'ın çalışmalarının tadına bakacaksınız. Her şeyden önce, hammadde olarak bol miktarda oduna ihtiyacınız var. Ayrıca, mümkün olduğu kadar çok yardımcıya ihtiyacınız var. Oyunu keşfedin ve inşa ettiğiniz geminin sizi nereye götüreceğini görün!

About Idle Arks: Yelken Aç ve İnşa Et

Oyun sürükleyici gündelik, boşta kalma ve hayatta kalma oyunudur. Sandığı inşa et, ekibini genişlet ve Okyanusta hayatta kal! Idle Arks: Sail and Build sürükleyici bir gündelik oyundur. Şimdi Noah’ın çalışmalarının tadına bakacaksınız. Her şeyden önce, hammadde olarak bol miktarda oduna ihtiyacınız var. Ayrıca, mümkün olduğu kadar çok yardımcıya ihtiyacınız var. Oyunu keşfedin ve inşa ettiğiniz geminin sizi nereye götüreceğini görün!

NASIL OYNANIR

Sandığı inşa et, ekibini genişlet ve hayatta kal! Dünya çapındaki sel o kadar büyüktü ki, sel suları nehirler ve derelerin sınırındaki kasabalar ve ülkeler boyunca basamaklı olarak aktı.

Advertisement